ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 29.05


Історичну будівлю в Полтаві виставили на продаж

У Полтаві продають будівлю Державного інституту з проєктування підприємств м’ясної та молочної продукції, розташовану в центральній частині міста. 28 травня відбувся день відкритих дверей.

Цього дня потенційні покупці могли ознайомитися з об'єктом.

Будівля «Полтавадіпром’ясомолпрому» знаходиться в історичній частині Полтави і має значну історичну цінність. Наприкінці 19 сторіччя тут розміщувався міський молокозавод, а з 1972 року - виробляли м’ясну та молочну продукцію.

З 2015 року будівля залишилася без опалення, а з 2019 року підприємство закрили.

У 2021 році там працювали лише чотири людини, і використовувалася лише частина будівлі, зокрема 200 м² орендували для закладу харчування.

Будівлю приватизують за 16,8 млн грн без умов збереження професійної діяльності, що дозволяє новому власнику або відновити підприємство, або перетворити її на житлову забудову.

У 2023 році через приватизаційні аукціони на Полтавщині до держбюджету спрямували понад 140 млн грн. Найбільшими об’єктами були Жовтневий спиртовий завод (85 млн грн), Кременчуцька міжрайонна коконосушарка (понад 900 тис. грн), Полтавський експортно-технічний центр Держпраці (6,8 млн грн) та Полтавський комбінат хлібопродуктів (31 млн грн).

архітектура, історична будівля, продаж

За темою:

  • Полтавський "мавританський особняк" може отримати нове життя
  • Міська влада не знає, що робити з історичною будівлею екскінотеатру "Колос" у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.