ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:06 27.01


Керівник департаменту здоров'я вважає, що ситуація із грипом на Полтавщині не критична

Начальник департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак вважає, що критичної ситуації із поширенням грипу в області немає. Але в Карлівському районі епідеміологічна ситуація - одна з найгірших в області.

Начальник департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак спростував дані мера Карлівки Олександра Наконечного про те, що від запалення легень помирають мешканці Комсомольська.

А от що стосується самої Карлівки – тільки 25 січня до обласної інфекційної лікарні з цього райцентру привезли чотирьох важких хворих із респіраторними інфекціями. Епідеміологічна ситуація у Карлівському районі – одна з найгірших в області.

"Отримаємо 500 тисяч гривень із резервного фонду на закупівлю ліків для Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні,"

- повідомив чиновник виданню Poltava365.com. Крім того, за його словами, для пацієнтів із групи ризику для лікування "свинячого грипу" у лікарів є запас препарату "Таміфлю" .

За інформацією від голови ОДА Валерія Головка, станом на 26 січня зареєстровано 13 смертей від пневмонії. І тільки в одному випадку лабораторно підтверджено, що ускладнення виникло внаслідок захворювання на грип А (Н1N1). Загалом кількість хворих на ГРВІ з початку року на Полтавщині – близько 17 тисяч осіб.

Анна СОЛТОВСЬКА

грип, таміфлю, Лисак, смерть, епідемія

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.