ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:17 21.07


Кінотеатр Котляревського може стати "аркою-2" у боротьбі проти забудовників

У центрі міста, потайки, уночі, триває незаконна капітальна прибудова до екс-кінотеатру Котляревського. Чомусь круті забудовники, заручившись підтримкою міської влади, вважають Полтаву своєю феодальною вотчиною.

На вул. Соборності, 31 триває незаконне будівництво.

Правозахисник Вячеслав Кущинський виклав у мережу відповідне відео:

 

Про яке верховенство права, рівність перед законом чи збереження культурної спадщини йдеться? ..Може це — наша з вами земля і наше місто?  може нам з вами вирішувати, яким йому бути? А не тим, хто перетворює Полтаву на базар і засилля МАФів, — коментують полтавці.

Нагадаємо, на місці забудови неодноразово проходили чергові акції протесту.

Триває будівництво, яке руйнує  унікальний ансамбль Круглої площі. Адже ця будівля є пам’яткою архітектури національного значення. Це - колишній будинок Полтавського дворянського зібрання — пам'ятка історії та архітектури, що знаходиться у південно-східному секторі Круглої площі. Будинок був споруджений у 1810 році в стилі класицизму.

ДАБІ визнала забудову незаконною, внесла припис та штраф порушнику ТОВ "Старнайт". Забудовник не лише не визнає своєї вини та не сплачує штраф, а  продовжує спорудження прибудови, переважно у нічний час.

кінотеатр Котляревського, забудова, скандал

За темою:

  • У Полтаві хочуть забудувати заповідні землі на березі Коломаку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.