ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 27.11


Колеги cудді Гольник фактично виступили адвокатами нападників. ВІДЕО

Двоє невідомих у масках 22 листопада розбили судді Ларисі Гольник голову і втекли. Вона стверджує, що знає, хто її "замовив" та розповіла всі деталі київським журналістам.

Два роки тому жінка відмовилася вирішити судову справу на користь мера Полтави Олександра Мамая. З того часу між ним відкрита війна.

Правоохоронцями ще не встановлено ніяких подробиць, принаймні мені про це не повідомляли. Але я знаю, що ведеться активний пошук нападників, фіксування всіх доказів, які були знайдені на місці пригоди. Працівники поліції обіцяли, що вони зроблять все для того, аби встановити особи спочатку виконавців, а вже потім і замовників. Ще зауважу, що під час нападу ми з чоловіком намагалися затримати невідомих, тому що я розуміла, що такі злочини тяжко розкриваються

 — розповіла вона.

Якщо до працівників Нацполіції в області Гольник має довіру, то до прокуратури Полтавської області і безпосередньо до її керівництва  її немає.

Коли я працювала в Октябрському суді керівництво прокуратури перешкоджало моїй діяльності. Також немає довіри до певних слідчих, які можуть бути залучені до розслідування цієї справи. З колег безпосередньо мені стосовно інцеденту ніхто не телефонував...На офіційному сайті Октябрского районного суду я прочитала від колег, що вони висловлюють мені співчуття, але в той же час вони написали, що головне для них те, що я суддя без повноважень і що ці події відбулися в позаробочий час. Тобто вони фактично виступили адвокатами нападників

 — констатувала Лариса Гольник, повідомляє 24tv.ua.

Лариса Гольник, cуддя, напад

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.