ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 24.07

P


Коли варто використовувати пілінг для шкіри голови та як він працює

Живе, сильне і блискуче волосся починається з того, що часто приховано від погляду — з чистої та збалансованої шкіри голови.

Якщо базовий догляд не дає бажаного результату, локони швидко втрачають об'єм, стають тьмяними та ослабленими, ймовірно, причина у недостатньому очищенні шкіри. Навіть найякісніші шампуні не справляються із глибокими забрудненнями. У цьому випадку на допомогу приходить пілінг для волосся та шкіри голови – засіб, який кардинально змінює підхід до догляду. Ця процедура повертає шкірі відчуття свіжості, допомагає нормалізувати жирність та усуває перешкоди для проникнення активних компонентів з інших доглядових продуктів. Якісні пілінги для волосся - це обов'язкова частина догляду.

Кому рекомендовані пілінги

Трихологи рекомендують робити пілінги пацієнтам, яких турбує підвищена себорея, тобто підвищена жирність шкіри голови, а також тим, які мають лупу. Крім того, засіб застосовується для лікування таких захворювань, як себорейний дерматит.

Пілінги для голови зазвичай працюють за рахунок кислот у складі. Вони м'яко відлущує ороговілі лусочки, себум і засоби укладання, що залишилися. Це допомагає новим волосикам пробитися, що робить його менш ламким. Плюс пілінг дає освіжаючий ефект, допомагає боротися із зайвою жирністю, випаданням волосся.

Додатково, за рахунок припливу крові до волосяних цибулин, стимулює їх зростання.

Що дає пілінг для голови

Сьогодні цей продукт – вже не екзотика, а важлива частина повноцінного догляду за волоссям. Його застосування:

  • покращує циркуляцію крові;
  • активізує ріст волосся;
  • усуває свербіж;
  • продовжує відчуття чистоти та свіжості;
  • запобігає утворенню лупи;
  • надає волоссю прикореневий обсяг.

Завдяки глибокому очищенню активні компоненти засобів для догляду швидше проникають до коріння, а їхня дія посилюється.

Пілінг не замінює шампунь. Його не можна використовувати при кожному миття замість основного засобу. Тому що це засіб для глибокого очищення шкіри голови, а така процедура не потрібна на повсякденній основі.

Частота пілінгу може бути пов'язана із типом шкіри голови. Але загальні показання такі: для жирної шкіри пілінг використовується 1 раз на 1,5–2 тижні, а для сухої та чутливої шкіри — 2 рази на місяць.

Кислоти заборонено використовувати на шкірі із відкритими запаленнями – вони лише погіршать проблему. Також існує індивідуальна нестерпність компонентів складу.

Пілінг відноситься до етапу очищення і працює переважно зі шкірою голови, а не з довжиною волосся. Його завдання - видалення ороговіли клітин епідермісу, надлишкового шкірного сала, залишків стайлінгу, силіконів, забруднень навколишнього середовища. Це сприяє нормалізації мікроциркуляції, зниження вираженості жирності, станів, що сверблять, і може бути додатковою підтримкою при дифузному випаданні волосся, пов'язаному із закупоркою усть фолікулів.

Насамперед активні речовини пілінгів, які можна придбати на https://jokoblend.ua/, потрібні при запальних захворюваннях шкіри голови з лущенням, псоріазом на волосистій частині, надмірному відділенні шкірного сала, а також при андрогенетичній алопеції (випадання волосся).

Волосся піддається шкідливому впливу зовнішніх факторів: пил і бруд з вулиці осідають на голові, косметичні засоби накопичуються на волоссі та поверхні шкіри, гіперпродукція сальних залоз призводить до закупорювання пір. В результаті цього порушуються обмінні процеси в шкірі і волосся стає тьмяним, втрачає силу, повільніше росте. Якісний пілінг від українського бренду дозволяє вирішити цю проблему та використовується для відновлення внутрішніх зв'язків у структурі волосся та тривалого кондиціювання.

здоров'я, пілінг, шкіра, волосся

За темою:

  • У Полтаві відкрили оновлене дитяче відділення інтенсивної терапії
  • На Полтавщині за тиждень зафіксували більше двадцяти випадків хвороби Лайма
  • На Полтавщині оприлюднили стастистику інфекцій
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.