ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:24 19.01


Комунальники припинили прибирати автошляхи. Поновлять роботу лише о 20:00

Юрій Кропивка, заступник міського голови, повідомив, що комунальні служби міста, провівши ніч і ранок на ногах, з 12:00 відпочивають. Робота поновиться о 20:00.

Юрій Кропивка, заступник міського голови, розповідаючи про стан із ліквідацією наслідків негоди, зазначив: транспортного колапсу, на його думку, вдалося уникнути.

Чиновник вважає, що громадський транспорт у місті все ж виконує свої функції:

Хоча зі збоями у графіках руху, але автобуси та тролейбуси виконують всі заплановані рейси. Особливо підкреслю, що електротранспорту дуже заважають приватні автомобілі, хаотично припарковані прямо на проїжджій частині. Найгірша ситуація - на вулиці Фрунзе. Я вчора особисто був свідком кричущої ситуації - прямо перед "носом" тролейбусу водій зупинив свій 500-ий "Мерс", а коли почали кричати до нього - всіх свідків події послав матом. Той автомобіль і досі там стоїть.

Покинуті вздовж узбіч проїжджих частин машини настільки ускладнюють роботу комунальників, що сьогодні о 12:00 вони тимчасово припинили розчистку автошляхів. У першу чергу тому, що нинішня зміна працівників МШЕДу потребує перепочинку, адже працювала без нього близько доби, зазначив Юрій Кропивка. Проте вже о 20:00 їхні колеги продовжать свою роботу.

За даними чиновника, які він озвучив виданню Poltava365.com, комунальники роблять усе можливе для розчищення міста у першу чергу по "кільцю" і основні роботи припадають на ніч, коли низька інтенсивність руху автодорогами.

Що стосується спальних мікрорайонів, то, за словами чиновника, найкраща ситуація на Леваді та Подолі. Там є можливість для проїзду громадського транспорту, а сьогодні вночі дорожники спробують розчистити також другорядні дороги. Гірше на Огнівці, тому що через припарковані поза правилами автомобілі спецтехніка змогла заїхати у мікрорайон тільки з боку 1-ої міськлікарні і прибрала сніг не всюди, де планувалося.

Нагадаємо, що, за нашою інформацією, в Полтаві значно ускладнений рух громадського транспорту, чим користуються таксисти. А соцмережі реагують на погоду в Полтаві новими спалахами народної творчості.

Коли цей матеріал готувався до публікації, до редакції Poltava365.com звернулася мешканка Яківців. За її словами, через непрочищені дороги автобуси доїжджають 33-им автобусом лише до зупинки після "Дендропарку", а далі пасажири йдуть додому пішки. Погана ситуація і на Червоному Шляху: там автомобілі, які рухаються у зустрічних напрямках,  мають для цього обмежену можливість - лише одну розчищену полосу.

Анна СОЛТОВСЬКА

негода, заметіль, міська рада, мерія, комунальники, транспорт, тролейбуси, Кропивка

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.