ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 15.02


Комунальну спецтехніку і транспорт Полтави обладнали GPS-навігаторами

У Полтаві всю комунальну техніку та громадський транспорт обладнали спеціальними реєстраторами руху для виводу інформації на карті оновленого відділу оперативного реагування міськради. Відкриття - вже у березні.

Сигнали GPS-навігаторів виведуть на один великий монітор у службі оперативного реагування —   великий екран у міськраді Полтави.

Оновлений відділ оперативного реагування планують відкрити вже у березні.

Торік у Полтаві придбали кілька десятків одиниць спецтранспорту для комунальної галузі. Автопідйомники, трактори, сміттєвози, екобус, з осені працюють, розповів заступник міського голови Олексій Чепурко. Оснастили всю цю техніку і громадський транспорт GPS-навігаторами.

 

Для комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" придбали обладнання, і синхронізують GPS-сигнали з КАТП, «Міськсвітлом», «Декоративними культурами».

Необхідна інформація буде для службового користування —  відстежувати рух техніки, зокрема, чи продуктивно витрачається час.

На сьогодні у КП "Полтаваелектроавтотранс" 63 тролейбуси та 17 автобусів усі  обладнані GPS-навігаторами —  за рухом транспорту вже можна спостерігати на сервісах EasyWay та gps.poltava.ua.

Приватні перевізники на частині свого транспорту також мають GPS-трекери, і спостерігають за рухом автобусів. Але сигнали їх навігаторів досі не під’єднані до вище зазначених систем оперативного реагування.

Крім того, коли запрацює система Poltava Smart City, то в обласному центрі створять також карту проблем міста у сфері ЖКГ. Це потрібно, щоб оперативно отримувати сповіщення про аварії, відключення води, електроенергії, перекриття руху тощо.

Нагадаємо, GPS трекер — приймально-передавальний пристрій, призначений для моніторингу/дистанційним стеженням за мобільним об'єктом.

 

транспорт, GPS-навігатор

За темою:

  • Чотири години на день у Полтаві можуть перевозити пільговиків
  • У Полтаві перекриють дві вулиці
  • Число осіб на самоізоляції в області збільшилося вдвоє
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.