ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 19.12


Концерт, зачинені ятки і Дід Мороз за 100 гривень: у Полтаві відкрили головну ялинку. ФОТО

19 грудня дитячим концертом у Полтаві відкрили головну ялинку міста. Частина новорічних павільйонів не відкрилася, натомість можна було зводити дітей до Діда Мороза за 100 гривень.

На день Святого Миколая в Полтаві відкрили головну ялинку міста. Цього року міська влада кардинально змінила концепцію новорічного оздоблення театральної площі, тож, подивитися на дивовижне сяюче шатро з гірлянд зібралися кілька тисяч полтавців.

Дещо відійшовши від багаторічної традиції, цього року замість великої сцени біля сходів театру поставили невеличкий подіум поблизу дороги по вулиці Гоголя. Також ніхто з представників міськвиконкому не вийшов привітати полтавців зі святами, але ведучі дійства неодноразово оголошували, що ялинку організувала міська влада. А от розважальна програма залишилася звичною: виступали дитячі колективи МБК та закладів естетичного виховання міста. Розпочали з запального виступу гучних "дідів морозів" – новорічного номеру шоу "Живі барабани".

Не обійшлося й без Миколая – під його орудою на "раз-два-три" багатотисячний натовп "запалив" ялинку. Завершили ж концерт, як і завжди, залпом мішури з гармат.

Для тих батьків, кого мучить ностальгія за власним дитинством, поруч із театром під живими ялинками встановили дерев'яний будиночок без вікон і з одними дверима. Він символізує житло Діда Мороза, до якого на гостину можуть завітати діти разом із батьками. Вартість такого задоволення — 100 гривень за дитину.

Як розповів приватний підприємець Станіслав Шаксімов, ідея цієї забави належить головному режисеру обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Гоголя Владиславу Шевченку. У будиночку чотири приміщення, в трьох із яких на малят чекають забавки – малювання з білочкою, подорож із Бабою Ягою та гостини в Діда Мороза і Снігуроньки, на все про все півгодини. Ролі казкових героїв виконують актори театру імені Гоголя, а за Мороза сам Владислав Шевченко – він приймає від дітлахів віршики та пісеньки, а натомість вручає солодкі подарунки.

Резиденція Діда Мороза – не єдиний дерев'яний павільйон навколо головної ялинки міста. Вздовж вулиці Соборності до ЦУМу встановили 10 торгових павільйонів, де міська влада обіцяла розмістити Новорічний ярмарок, який відкриється 19 грудня. Втім, не все склалося гладко: працювала ледь половина яток, і відвідувачі переважно просто гуляли бруківкою.

Але навряд чи це зіпсувало святковий настрій, адже Театральна площа перетворилася на казку: до звичної для новорічної Полтави ілюмінації додали тисячі красивих білих лампочок, під якими, здається, навіть час тече по-іншому. Гості свята залюбки фотографувалися з новими яскравими новорічними фігурами, що замінили Чебурашку та "злий будильник" – обіймали білих гірляндових оленів та сідали в сяючі сани з табличкою "Стій! Напруга".

Коли натовп трохи вщух, до казки змогли дістатися й батьки з малюками на візочках. А от людям із інвалідністю знову не пощастило – про них міська влада, на жаль, не подбала, забувши забезпечити принципи безбар'єрності.

ялинка, відкриття, свято, гірлянди, Миколай, Дід Мороз, ярмарок

За темою:

  • Ялинки є у продажу, вирубати в лісі їх не варто
  • Пронін вважає передчасним встановлення новорічної ялинки у Кременчуці
  • У Полтаві можуть встановити новорічну ялинку за кошти меценатів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.