ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 19.02


Кременчуку не вдалося стати молодіжною столицею

За результатами Національного конкурсу “Молодіжна столиця України”, в якому змагалися представники Кременчука, перемогу і звання молодіжної столиці здобув Львів.

Нагадаємо, Кременчук увійшов до фіналу і десятки найкращих міст.

Ініціаторами конкурсу є Мiнiстерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics та Національна Молодіжна Рада України.

На участь у конкурсі надійшло більше півсотні заявок, загалом, було обрано 10 міст-фіналістів. До них увійшли: Кременчук, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків . 

Головна мета Конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням і сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. 

Доводити представникам міністерства, що Кременчук – кращий, їздив сам міський голова Віталій Малецький. У Кременчуці, звісно, працюють з молоддю, проводять форуми ПРО ООН, але не вистачає підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста. Також потрібне створення комфортних умов проживання та розвитку молоді і т.п.

конкурс, молодіжна столиця, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві нагородили супергероїв нашого міста. ФОТО
  • Полтавців запрошують на фотосушку
  • Триває конкурс дитячого малюнку "Українська мова - моя суперсила"
  • Топ-5 за тиждень :