ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 12.03


Кременчужани засудили жорстокий розгін наметового містечка

У Кременчуці збирають підписи під зверненням, що засуджують дії правоохоронців 3 березня. Так, кременчужани вимагають звільнення міністра МВС Авакова, генпрокурора Луценка та командира Нацгвардії Аллерова.

 Так, сьогодні, 12 березня, в приміщенні ГО "АТО-Майдан-Кременчук" зібралися представники різних політичних сил і громадських організацій Кременчука, аби оприлюднити колективне звернення до Президента України Петра Порошенка і Голови Верховної ради Андрія Парубія щодо подій 3 березня під Верховною Радою.

Активіст Микола Кравченко зачитав текст звернення, в якому йдеться про те, що 3 березня був жорстокий розгін наметового містечка, пише Кg.ua.

Тоді було 13 постраждалих і 111 громадян поліція направила до райвідділів.

Поліція ставила учасників мирного зібрання на коліна, били цинічно, умисно в голову. При цьому правоохоронці були без жетонів, в балаклавах

- цитата зі звернення, у якому, перш за все, засуджують дії правоохоронців.

Від президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради Андрія Парубія вимагають притягти до відповідальності правоохоронців, причетних до подій 3 березня, а також публічного і прозорого розслідування, звільнення з посади Міністра МВС Арсена Авакова, генпрокурора Юрія Луценка, керівника Нацгвардії.

Від гаранта Конституції України Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія – забезпечити належне розслідування правомірності дій співробітників Національної поліції, Національної гвардії, прокуратури, суддів, причетних до цього інциденту. Прозоро, публічно, професійно! Притягнути винних осіб до відповідальності.Терміново звільнити Міністра Внутрішніх Справ України Арсена Авакова, Генерального Прокурора України Юрія Луценка, начальника Нацгвардії Юрія Аллерова. Міністру юстиції – забезпечити безкоштовний юридичний захист та відновлення порушених прав постраждалих мітингувальників. До депутатів міської ради Кременчука, громади Кременчука – підтримати наше звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України

- сказано  у зверненні.

Протягом тижня  планують збирати підписи під даним зверненням у Кременчуці, а потім направити документ до Києва.

Також його планують розіслати головам громадських організацій і політичних сил, щоб і вони долучилися до збору підписів. Далі кожен представник, що був присутнім на цьому зібранні, мав висловити свою позицію і думку.

Під час виступів депутатка міської ради Ганна Павленко нагадала, що в 2014 році в Україні відбулася Революція Гідності. Тож дії поліцейських неприпустимі, як приниження гідності людей.

Депутатка Оксана Піддубна повідомила: буде вимагати від міського голови Віталія Малецького і його заступників, аби вони надали свою оцінку подіям 3 березня. Її підтримали колеги – депутат Сергій Костромінов і депутатка Ганна Павленко.

Нагадаємо, раніше карлівчани виступили проти жорстокого розгону акції протесту біля парламенту.
жорстокість, розгін, протест, звільнення, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.