ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 19.04


Крисько з корабля. Поліція розшукує екс-голову Рунівщанської виборчої комісії

Олександр Крисько, який на виборах 2015 року очолював Рунівщанську СВК Полтавського району, оголошений у розшук. Результати тих скандальних виборів досі не набрали законної сили.

Ще 23 грудня 2017 року поліція оголосила Криську підозру у вчиненні злочинів: передача бюлетенів іншим особам, а також у невиконання судового рішення.

Нагадаємо, що восени 2015 року на виборах в Руновщині переміг чинний сільський голова Володимир Сухаренко. З різницею в один голос він випередив кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Віталія Жука. З того часу по сьогоднішній день три склади виборчої комісії відмовлялись оголошувати результати виборів.

Олександр Крисько був головою другого складу СВК. 23 листопада 2015 року набрало законної сили рішення Полтавського райсуду – зобов’язати СВК повторно встановити результати виборів. Замість оголошення результатів голова СВК повіз оригінали протоколів голосування на експертизу до поліції. Через тиждень Крисько забрав з поліції експертний висновок і протоколи та доставив їх до офісу ПП "Альфа-Капітал", де зібрав таємне засідання без заступника і нелояльних членів комісії. Там вони, всупереч другому наказу ЦВК і рішенню суду, знову визнали вибори недійсними і оголосили перевибори.

ПП "Альфа-Капітал" належить місцевому бізнесмену Олександру Павлюченку, який є помічником нардепа від "Народного фронту" Ігоря Котвіцького. Раніше депутат облради від БПП та одна з очільниць підприємства Ірина Степаненко брала участь у захоплені сільради Рунівщини, а також була присутньою на засіданнях виборчої комісії.

За непідтвердженою інформацією від мешканців села та знайомих Олександра Криська, він виїхав закордон — імовірно, до Сполучених Штатів Америки.

розшук, скандал, поліція, Рунівщина, вибори

За темою:

  • У Полтаві триває ліфтовий колапс
  • Ліфтовий колапс: у Полтаві розгорівся конфлікт із "Будкомплектом"
  • У Полтаві чоловік погрожував підірвати поліцейський офіс
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.