ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:39 29.04

P


Купити спирт для горілки

Харчовий спирт є особливою категорією в алкогольній промисловості. Таке призначення пов'язане, насамперед, зі стандартами, якими зумовлено виробництво та реалізація харчових спиртів.

Так, харчовий етанол будь-якої марки повинен бути обов'язково зроблений на базі харчової сировини з дотриманням встановлених вимог та норм з очищення продукту. Далі до класу харчових спиртів зараховуються лише ті етаноли, які успішно пройшли абсолютно всі етапи органолептичних аналізів.

Цінність та галузі застосування харчових етанолів

Харчові етаноли представлені досить широкою лінійкою алкогольної промисловості. Практично будь-який спирт, що має допуск до використання у харчовій промисловості, є харчовим. Цінність спирту визначається за кількістю сторонніх компонентів чи домішок у його складі – що їх менше, тим етанол цінніше. Так, «золото» у цьому питанні по праву належить етанолам марок «Пшенична сльоза» та «Альфа». Власниками срібла є спирти класу Люкс і Екстра. Загалом, будь-який із цих спиртових представників є харчовим етанолом, і кожен із них використовується за призначенням відповідно до необхідних завдань.

Діапазон міцності спиртів харчового класу 93-96%, і вони відмінно підходять для виробництва алкоголю у промислових масштабах, а також напоїв кустарного (домашнього) приготування.

При виробництві харчових спиртів завжди задіяні методи природного бродіння на основі натуральної (харчової) сировини. Для цього використовують вуглеводну сировину - зернові, буряк, картопля, патока, кукурудза.

В Україні етаноли будь-якого класу виготовляються лише за ГОСТом. Вартість продукту залежить від якісного складу браги. Наприклад, для преміум-спиртів заготовляють добірну пшеницю, а для етанолів середнього та економ класів підійде і суміш (зернові та крохмалисті рослини). Іноді в назві продукту крім «харчової» можуть фігурувати написи «ректифікат», «солодовий» або «дистилят». Все це пов'язано з технологією виробництва даного конкретного етанолу.

Харчові етаноли мають одне головне прикладне застосування - з них роблять алкоголь різних видів та рівня. Для преміальних напоїв використовують спирти високої харчової цінності. Для якісного алкоголю середнього рівня йдуть етаноли класом нижче.

Харчовий спирт можна пити і як самостійний алкоголь (після розведення водою). Досить добре він зберігається, коли герметично упакований та захищений від прямого влучення променів сонця. Температурний режим, якого необхідно дотримуватись для цього - +15°С, не більше. Розведений водою спирт вже не зберігатиметься довго.

Купівля харчового спирту у нас

У нашій компанії ви можете купити спирт для горілки за найкращою ціною. Ми є відповідальними постачальниками якісних сертифікованих харчових етанолів, виготовлених згідно з вимогами ГОСТу. Наші менеджери завжди нададуть всю потрібну інформацію, а також допоможуть вам визначитися з вибором потрібного харчового етанолу в залежності від ваших вимог.

спирт

За темою:

  • Підприємство має відшкодувати п'ять мільйонів за забруднення повітря
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.