ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 23.11


Суддю Гольник взяли під цілодобову охорону

Прокуратура розпочала процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні кримінального провадження щодо нападу на суддю Ларису Гольник. Також їй забезпечили цілодобову охорону в лікарні.

Начальник Управління Прокуратури Полтавської області Андрій Жилін зазначив: у поліції та прокуратурі розглядають професійну, громадську та інші версії нападу на суддю.  

Прокуратура прокоментувала напад на суддю  та нові вилучені предмети з місця події та про версії нападу.  

У ході огляду місця події вилучили два велосипеди, на яких пересувалися нападники, шапку чорного кольору, яка, можливо, належить одному з них, змиви крові, недопалки та шприц

– повідомив начальник управління прокуратури Полтавської області Андрій Жилін.

Представник прокуратури повідомив, що вилучені предмети відправили на різні експертизи. Із камер спостережень вилучили відеозаписи, та поки що жодної цінної інформації не знайшли.

Нагадаємо, за фактом нападу на суддю розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Законодавство передбачає за цією статтею позбавлення волі строком від 3-х до 7-ми років.

Лариса Гольник, cуддя, напад, прокурор, скандал, охорона

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.