ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 13.07


Лікар із Кременчука покаже унікальну систему аутодонорства на ТБ-шоу

Ростислава Зауральського добре знають не лише у рідному Кременчуці. Разом із однодумцями від створив перший в Україні мобільний пункт переливання крові. Винахід зберіг життя багатьом нашим військовим в зоні АТО.

 

Зараз Ростислав Зауральський продовжує працювати у сфері трансфузіології, хоч і не на фронті. Робота у Кременчуцькому міському пологовому будинку у відділенні трансфузіології та ефферентної медицини дає змогу проводити інноваційні дослідження крові. Одним із напрямків діяльності лікаря є робота з заготівлею, зберіганням і використання аутоплазми. Так, у Кременчуці більше 12 тисяч жінок стали аутодонорами – кожна третя вагітна мешканка міста здає плазму крові, щоб убезпечити себе від можливої втрати крові під час пологів.

Провівши дослідження, а також технічні випробування, я виконав більше 13000 операцій по заготівлі аутоплазми

 – сказав Ростислав Зауральський.

За його словами, унікальна система аутодонорства дозволяє скороти післяпологові ускладнення на 90%. Та на жаль, Кременчук – чи не єдине місто, яке її застосовує.

Аби розповісти про свій винахід широкій громадськості, Ростислав Зауральський прийшов на загальнонаціональний телепроект "Нові лідери" і навіть увійшов до сотні найкращих. Лікар сподівається, що участь у проекті дасть змогу розказати усім про широкі можливості української медицини.

– Мета мого проекту – впровадження даного протоколу на всеукраїнському рівні, а також розробка системи переходу української медицини на рівень розвинених країн у найкоротший час, – ділиться планами Ростислав Зауральський. – Українська медицина перебуває у дуже складному стані. З одного боку, ми хочемо піти від старої системи і прийти до нової, європейської. Але, як показує практика, перехідний період якраз і є найскладнішим.

Доля проекту кременчуцького лікаря на шоу "Нові лідери" буде вирішена наприкінці літа під час презентації топ-100 проектів.

проект, телебачення, медицина, лікар, переливання крові

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.