ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 19.03

P


Люстра для кухні – яскравий акцент приміщення

Освітлення на кухні може як позитивно, так і негативно вплинути на вигляд всієї кімнати. За допомогою правильно підібраних освітлювальних приладів вдасться зробити акцент на певних елементах, якими пишаються власники. При поганому освітленні з'являтимуться непотрібні тіні, а процес готування значно ускладниться.

 
Перед покупкою люстри варто оцінити всі можливі варіанти та підібрати ідеальний. Зробити це можна на сайті інтернет-магазину Гамма Світла https://gamma.net.ua/ua/lyustry/lyustry-dlya-kuhni/suchasni-lyustri-dlya-kukhni.html, де представлено великий асортимент люстр для кухонь. Там є моделі різних розмірів, форм та функціональних особливостей.

На що варто звернути увагу при виборі люстри?

Якщо кухня вже має певний стиль й декоративні елементи, то найбільш правильним варіантом буде підібрати люстру, яка вдало впишеться в загальний інтер’єр. Однак, якщо є можливість, бажання й фінанси повністю переобладнати кухню, то можна дозволити собі будь-які дизайнерські рішення. 

Люстра може стати цікавим акцентом, який виокремлюється із загального стилю, тим самим привертаючи увагу до себе. Наприклад, це може бути підвісна люстра на ланцюжках або тонка світлодіодна панель. Важливими факторами також будуть: 

  • колір; 
  • форма; 
  • висота підвіски; 
  • особливості роботи; 
  • кути повороту стелі; 
  • як добре розсіяне світло.

Також важливо визначитися, де саме можна знайти потрібний варіант. 

Які є сучасні люстри для кухні?

Люстри діляться за виглядом та способом їх встановлення. Класичні – це підвісні моделі. Іноді в них можна регулювати висоту дроту. Більш незвичайним варіантом буде накладний світильник або вбудовані світлодіодні панелі. Вони скоріше будуть доповненням загального антуражу, не привертаючи до себе уваги. 

Все більше набирають популярності люстри, в яких можна налаштовувати інтенсивність світла, колір, холодні чи теплі тони. Це може бути люстра з одним великим або кількома плафонами. Другий варіант часто передбачає можливість вимикати та вимикати плафони індивідуально. Це допоможе заощадити витрати електрики.

люстра, інтер'єр, освітлення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.