ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:17 03.10


Мамай подав позов до суду задля поновлення на посаді міського голови

Олександр Мамай вимагає скасувати рішення міськради "Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови" та звернувся з позовом до суду.

 

Згідно із інформацією, опублікованою на порталі "Судова влада", відкрито провадження у справі поновлення Олександра Мамая на посаді міського голови Полтави.

До Полтавського окружного адмінсуду позовна заява надійшла 25 вересня. Мамай вимагає скасувати рішення міськради "Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови" до набрання законної сили рішення в адміністративній справі.

Окрім того, як стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, Олександр Мамай також подав клопотання про забезпечення свого позову. У ньому вимагалося зупинити нелегітимну владу на час розгляду справи. Суд відмовив у задоволенні клопотання. Це рішення заявник може оскаржити протягом 15 днів.

Щодо подальшого розвитку подій, сам Олександр Мамай повідомив журналістам видання Зміст, що розгляд справи затягнутися не повинен.

Вона політична, тож цього не буде. Я вважаю, що все пройде в рамках закону – три місяці на розгляд у суді першої інстанції

- зазначив Олександр Федорович.

Справу розглядатимуть колегія суддів у складі Наталії Алєксєєвої, Анни Чеснокової, Андрія Головка.

Нагадаємо, позбавили посади Олександра Мамая під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. За звільнення міського голови проголосували 29 депутатів міської ради.

Нагадаємо, що раніше Мамай був іншої думки — казав, що судитися за владу не планує.

політика, влада, суд, Олександр Мамай

За темою:

  • Облрада звернеться до Мінкульту за дозволом демонтувати Монумент Слави у Полтаві
  • Полтаву визнали "непрозорим" містом
  • Житло для ВПО облаштують у чотирьох громадах Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.