ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 15.04


Мамай поскаржився на свою відставку до Верховного суду

Колишній міський голова Полтави Олександр Мамай не залишає надії поновитися на цій посаді. На черзі – Верховний Суд та розгляд справи в касаційній інстанції.

Нагадаємо, Полтавський окружний адмінсуд 22 грудня 2018 року не поновив Мамая на посаді міського голови. Другий апеляційний адмінсуд – колегія суддів 26 березня - залишила без змін рішення суду першої інстанції. І вже 11 квітня до Касаційного адмінсуду надійшла скарга Мамая про визнання протиправним та скасування рішення міськради "Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови" й поновлення на посаді. Наразі призначили склад суду, який розглядатиме касаційну скаргу: головуючий суддя Ірина Желтобрюх, Олег Білоус, Тетяна Стрелець, інформує Зміст.

Раніше Олександр Мамай запевняв, що повернеться на посаду міського голови наприкінці березня – на початку квітня. Цей строк вже сплив, проте апеляційне й касаційне оскарження – ще ні.

Якщо ж Мамаю не вдасться повернутися у крісло мера – він планує балотуватися в нардепи. Відомо, що екс-мер очолив обласну організацію "Опозиційна платформа – За життя", а також був довіреною особою кандидата у Президенти Юрія Бойка по 144-му округу.

Нагадаємо, Мамая позбавили посади одноголосним рішенням депутатів під час другого пленарного засідання позачергової, сімнадцятої сесії Полтавської міськради 14 вересня 2018 року.

влада, Олександр Мамай, суд, суспільство, політикум

За темою:

  • "Силовики" попросили у полтавської влади понад 50 мільйонів на рік
  • У полтавській громаді торік оновили освітлення на 250 вулицях
  • Тисячі вчителів області отримають доплату
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.