ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:33 18.01


Мер розповів, як прибирають сніг міські служби і не прибирають - деякі депутати

Міський голова Олександр Мамай на погоджувальній раді депутатів розповів, як у Полтаві борються з негодою, а також розкритикував деяких депутатів за те, що вони не прибирають біля своєї власності.

Під час погоджувальної ради депутатів міськради обговорили прибирання снігу. Депутати запитували міського голову про роботу комунальників. Про це розповів заступник міського голови Юрій Кропивка:

Удень працює 12 одиниць техніки, вночі - 24. Залучаємо техніку МНС та трактори СВАРЧ (спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина). Прямо зараз працюють сім КДМів (комбіновані дорожні машини) і чотири піскотруси в Рибцях, Яківцях, Івонченцях, у селищі Крутий Берег, на "серпатнині" на Червоному Шляху.

По дві одиниці техніки передано в розпорядження районів у місті. Зараз прибирають околиці, вночі прибиратимуть по Кільцю. Міський голова зазначив: за добу з такою кількістю снігу впортися неможливо, але за дві доби з основними проблемами негоди в місті упораються.

На зауваження депутата Олександра Шамоти (Партія простих людей Капліна), що нібито міська влада хоче передати МШЕД, котре має взимку прибирати сніг, у приватні руки, Олександр Мамай відповів:

Прошу вас очолити підприємство! Або приводьте свою людину... Нечесно, коли деякі люди приїжджають на МШЕД і просять саботувати прибирання снігу в Полтаві...

Також міський голова показав фотографії об'єктів нерухомості, які нібито належать деяким депутатам, котрі, за словами мера, критикують міську владу. На фотографіях видно, що біля цих об'єктів сніг або не прибраний узагалі, або прибраний погано. Міський голова говорив це, звертаючись до Матковського та Шамоти, а "Свободу", натомість, мер похвалив за те, що ті прибрали біля своїх офісів.

Разом із тим, мер міста зазначив, що припарковані на узбіччях автомобілі заважають працювати комунальникам і навіть проїзду громадського транспорту.

Анна СОЛТОВСЬКА

прибирання, МШЕД, Шамота, Матковський, Мамай, Свобода, мерія, мер, рада, міськрада, негода, комунальники

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.