ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:20 22.06


Масовою грою просто неба завершився третій сезон полтавської ЩДК. ФОТО

21 червня на пішохідній частині вулиці Соборності в Полтаві за участю близько 140 гравців завершився третій сезон ігор "Що? Де? Коли? Інтелектуальний капітал міста", що проводить ГО "Нова Полтава".

 

Перший досвід інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" (ЩДК) просто неба так сподобався учасникам, що закриття третього ігрового сезону організаторка й незмінна ведуча Юлія Городчаніна та її колеги по ГО "Нова Полтава" вирішили знову провести на бруківці поруч із "Львівською кав'ярнею" посеред вулиці Соборності.

Цього разу рекорд за кількістю учасників був побитий: зареєструвалося 27 команд. І хоча не всі з них прийшли на гру, місця знову не були порожніми – за ігрові столи сіли новостворені команди, щоби відчути смак інтелектуального протистояння  та спробувати себе в новому амплуа, дві з команд самоорганізувалися й долучилися до гри просто під час першого туру. В підсумку участь у заході взяли 25 команд.

Традиційно, грали три тури по 15 запитань із невеличкими перервами між ними. Цього разу знову участь у грі мали можливість взяти команди одразу з вищої та першої ліг, а також новачки. Битва інтелектів на головній вулиці міста викликала цікавість полтавців – майже всі місця в навколишніх кав'ярнях були заброньовані заздалегідь.

Гра була підсумковою, очки йшли у залік, тож при оголошенні результатів та підсумкових місць Юлія Городчаніна оголошувала загальну кількість балів за сезон. Дві команди першої ліги, що набрали найбільше балів, отримали путівки до вищої ліги – "Завтра скажемо" та "Параінтелектуали".

У вищій лізі третє місце за рішенням організаторів дісталося команді "Діти політики і бетону", друге посіла "Полтавська платформа", а перемогу очікувано вибороли гранди з "Лось Barbudos".

інтелект, гра, ЩДК, культура, шоу, дозвілля

За темою:

  • Почему сухие корма для собак от Bosch так популярны?
  • Активна допомога казино України у боротьбі з агресором
  • Игровой автомат Burning Hot: демо и на деньги
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.