ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:35 26.01


Минулого року на Полтавщині потонуло "всього" 55 осіб: найменше за чверть століття

На чотири роки дії програми з рятування потопаючих чиновники просять 11 мільйонів гривень. І інформують: минулого року у воді загинули 55 полтавців - найменше за часів незалежності.

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету і управління комунальним майном. На ній серед інших для своєю програми просив гроші в депутатів начальник управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Віктор Стеблянко.

За даними чиновника, на 2016-2020 роки із облбюджету необхідно виділити 11 мільйонів гривень на організацію рятування людей на воді, пошукові та профілактичні заходи. Стеблянко зазначив:

У 2015 році на водних об'єктах області потонуло 55 осіб, з них п'ятеро – діти. Це на три десятки осіб менше, ніж у 2014 році. Крім того, це найменше за весь час існування незалежної України.

При цьому фахівці-рятувальники своєчасно витягли із води 104 необережних купальників у різних куточках області.

Загалом у службі Стеблянка працює 17 осіб, з яких шестеро - водолази.

Окрім рятівних та пошукових робіт вони багато займаються профілактикою небезпечних ситуацій на воді. Наприклад, обстеженням пляжів у теплу пору року. При цьому вартість одного такого обстеження для органів місцевого самоврядування складає 1000 гривень, а для дитячих таборів послуга безкоштовна.

Депутати постійно комісії підтримали винесення програми Віктора Стеблянка на сесію обласної ради, яка відбудеться 29 січня.

Анна СОЛТОВСЬКА

Стеблянко, потопельники, рятувальники, водолаз, чиновники, облрада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.