ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:27 22.08


На благодійному ярмарку зібрали 1622 гривні для хворих дітей

Волонтери підрахували кошти, зібрані 18 серпня на благодійному ярмарку в Петровському парку.

Стала відома сума, яку зібрали 18 серпня під час благодійного ярмарку в Петровському парку Полтави. Вчора були відкриті скриньки та підбитий підсумок зібраної допомоги.

Отже, сума склала 1622 гривні. Це спільна робота всіх учасників та гостей ярмарку: і благодійні внески за проходження майстер-класів, і відсоток від торгівлі підприємців-учасників, і добровільні пожертви від небайдужих у скриньку Всеукраїнського Благодійного Фонду допомоги і розвитку "HELP GROUP", яка була встановлена на заході.

Ми дуже вдячні за запрошення – нас буквально в останній момент запросили на цей ярмарок. Утім, ми дуже раді, що вдалося зібрати гроші. Ми спрямуємо їх для лікування наших підопічних – кому першому оплачуватимемо ліки, той і отримає ці гроші. Зараз у нас троє підопічних дітей із онкозахворюваннями і одне маля з важкими вадами розвитку

– розповіла співробітник всеукраїнського благодійного фонду допомоги і розвитку "HELP GROUP" Ангеліна Дудка.

Натхненні першим досвідом, організатори благодійного ярмарку ГО "Мама і Я" вже планують наступний захід. Цього разу обіцяють більший масштаб, в тому числі планують, серед іншого, організувати фудкорти для родин із дітьми та кілька цікавих організаційних родзинок свята. Попередньо, наступний благодійний ярмарок має відбутися в тому ж таки Петровському парку в третю суботу вересня, 15 числа.

діти, допомога, благодійність, ярмарок

За темою:

  • У Полтаві відбувся турнір серед семирічних футболістів
  • Поліція знайшла підозрювану у смерті немовляти
  • У Полтаві підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.