ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 31.01


На Полтавщині набирає обертів проект "Перша зелена школа"

У селищі Білики Кобеляцького району Полтавської області триває облаштування першої в Полтавському регіоні школи, що стане незалежною від перебоїв у постачанні електрики.

 За планом, у першому півріччі 2018 року на дах школи встановлять сонячну електростанцію та проведуть комплексне навчання персоналу та дітей на тему енергоефективності. Нагадаємо, навчальний заклад вже пройшов процедуру моніторингу споживання енергії та отримав енергетичний паспорт.

Тож у Білицькій загальноосвітній школі №2 встановлять сонячну електростанцію - школу роблять "зеленою" полтавська громадська організація "Еколтава" спільно з керівництвом закладу та Кобеляцькою райрадою.

Команда “Еколтави” спільно з адміністрацією школи і керівництвом Кобеляцької районної ради підписали тристоронній договір про співпрацю.

Наступним кроком стало обстеження будівлі на предмет раціональності споживання тепла.

За допомогою тепловізійного знімання та опитувальника, робоча група мала на меті дослідити можливі втрати енергії та зрозуміти яких заходів з утеплення потребує школа.

Профінансований німецьким фондом URBIS проект має на меті підвищення рівня енергоефективності школи, забезпечення безперебійного доступу до електроенергії за рахунок використання відновлюваних джерел та економію бюджетних коштів.

У рамках такої ініціативи запланована інформаційна робота з колективом та учнями щодо принципів енергозбереження, проведення інтерактивних уроків.

Також, окремим заходом стане наочний прес-тур для журналістів, повідомляє "Еколтава".

 

Еколтава, проект, зелена школа

За темою:

  • Аграрії Полтавщини загартовують морозами корів
  • На Макухівському сміттєзвалищі почали видобувати біогаз
  • Полтавська компанія отримала можливість експортувати "органіку" до США
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.