ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 29.10


На Полтавщині почали проводити унікальні операції

На базі лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька" запровадили новий ефективний метод боротьби з облітеруючим атеросклерозом, шляхом хірургічного втручання з введенням стенту в артерії їх нижніх кінцівок.

Про це повідомила прес-служба Кременчуцької міськради.

Симптомами облітеруючого атеросклерозу є сильні болі під час ходіння, порушення кровообігу в артеріях або поява тромбозу. Як наголошують спеціалісти, наслідками несвоєчасного звернення пацієнта за медичною допомогою або затягування часу в вирішенні вищезазначених проблем може призвести до гангрени та ампутації кінцівок.

На сьогодні вчасно виконана операція зі стентування дає пацієнту можливість у короткий термін позбавитися болів та повернутися до повноцінного життя. Керівник лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Віктор Сичов наголосив, що у Кременчуці розвивається судинна хірургія, як скальпельна, так і ендоваскулярна.

Зокрема, сучасний ендоваскулярний вид хірургічного втручання має великі переваги перед традиційною хірургією. Бо він проходить без больових синдромів у пацієнта під час та після процедури, проводиться без порізів і не вимагає перев’язування, на наступний день після операції хворий підводиться на ноги.

Віктор Сичов підкреслив, що у лікарні "Кременчуцька" створені всі необхідні умови для якісної консультації, лікарської, та при необхідності, хірургічної допомоги пацієнтам із облітеруючим атеросклерозом.

Головне, не зволікати, та своєчасно звернутися до лікарів. Стент — це циліндрична конструкція, яку розміщують у просвіті порожнистих органів з метою розширення ділянки, звуженої внаслідок патологічного процесу.

Існує багато видів стентів різного призначення, від розширюваних коронарних, судинних та біліарних стентів до простих пластикових, що забезпечують проходження сечі від нирок до сечового міхура. Коронарні стенти мають трубчасту й решітчасту структуру і можуть виготовлятися з цілого ряду сплавів, у т. ч. нітинолу, неіржавної сталі та кобальт-хрому. Зазвичай такі стенти бувають гнучкими і пружними, оскільки імплантуються в артерію й мають взаємодіяти з її стінками.

Основне призначення коронарного стенту — зсередини підтримувати стінку артерії, перешкоджаючи зменшенню її діаметра.

Діаметр стента може складати від 2 до 4 мм у залежності від діаметра судини, конкретних умов і стадії захворювання, а його довжина — від 8 до 38 мм у залежності від довжини звуженої ділянки. Металеві сплави відрізняються мірою міцності та гнучкості. 

операція, стентування коронарних артерій, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.