ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:57 06.12


На Полтавщині менше помиратимуть від гострих інфарктів

Для Полтавської клінічної обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського придбали ренгено-хірургічну ангіографічну систему, вартістю майже 20 мільйонів гривень (гроші Світового Банку).

Щоб ввести в дію обладнання тут підготували нову операційну кімнату. На її реконструкцію витратили 1 млн гривень.

Завідувач відділенням інтервенційної радіології Руслан Сакевич уже випробував новинку - провів два десятки операцій. Лікар прогнозує, що смертність із застосуванням такої техніки від гострих інфарктів міокарда та гострих інсультів зменшиться у 5 разів.

Про особливості обладнання ми і запитали в нього.
 

 — Яка функція обладнання?
 — Для роботи на судинах серця, головного мозку, нижніх кінцівок тощо. Обладнання допомагає візуалізувати всі судини організму.
 — В Україні подібна медтехніка ще є?
 — Таких установок в Україні близько 35-ти. Центрів, де у відділеннях проводять такі операції, близько 25-ти.
Це найсучасніший спосіб лікування такого грізного захворювання, як гострий інфаркт міокарда і гострий інсульт. Також ми проводимо операції на судинах шиї, головного мозку тощо.
 — Як працює обладнання?
 — Під час виникнення гострого інфаркту виникає тромбоз коронарної артерії і відмирання ділянки серця. За допомогою цієї установки ми можемо відкрити його, прооперувати і поставити туди стенд, поновивши кровопотік враженої артерії, завдяки чому наслідків інфарктів, в тому числі і смертей, буде набагато менше. 
 — Наскільки менше?
 — Якщо від консервативного лікування гине практично чверть пацієнтів від гострого інфаркту Міокарда, то застосування сучасних технологій смертність знижує до 4-5%. Ми обслуговуємо всю область  - щонайбільше протягом 2-3 годин привозять пацієнтів із будь-якої точки області. Операції проводимо безкоштовно.
 

інфаркт, обладнання, лікарня, медицина

За темою:

  • У Полтаві військових безкоштовно обстежують
  • Полтавці замовили реконструкцію обласного педіатричного відділення
  • У Полтаві реорганізують обласну інфекційну лікарню
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.