ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:37 18.01


На Полтавщині за тиждень удвічі зросла захворюваність на ГРВІ

Подекуди в області - епідемія гострих респіраторних вірусних інфекцій, за останній тиждень застудилося більше восьми тисяч полтавців. Це вдвічі більше, ніж у попередній.

У Полтавській області за останній тиждень значно зросла захворюваність на гострі респіраторні інфекції, показники в окремих містах та районах перевищили епідпорогові.

Про це повідомили в прес-центрі обласного управління охорони здоров'я.

Перевищення епідемічних порогів спостерігається в містах Комсомольську, Кременчуці (в цих містах найвищі показники захворюваності, в м. Кременчуці епідпоріг перевищено на 79 відсотків), Лохвицькому, Глобинському, Карлівському районах, на рівні епідпорогового захворюваність в Чутівському районі. В переважній більшості міст та районів області має місце інтенсивний ріст захворюваності порівняно з попереднім тижнем.

За тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 8 516 осіб, захворюваність зросла на 99 відсотків (майже удвічі). При цьому кількість захворілих на пневмонії зросла порівняно з попереднім тижнем більш, ніж у 2.5 рази.

Зростання захворюваності відбулося серед усіх вікових груп, однак найбільш інтенсивне - у віковій групі 30-64 роки. Показник захворюваності склав 59.1 на 10 тисяч населення (нижче за епідпороговий на 11 відсотків), однак у два рази вищий захворюваності за аналогічний тиждень минулого року.

Показник захворюваності школярів (52.6 на 100 тисяч) на 44 відсотка нижче за епідпороговий для даної групи населення.

Госпіталізовано 406 хворих, що складає п'ять відсотків від кількості захворілих (показник на рівні попереднього тижня, однак раніше в поточному епідсезоні питома вага госпіталізованих була у два рази нижчою).

В області продовжується імунізація проти грипу – це один з найбільш ефективних засобів профілактики захворювання.

Нагадаємо, що в області зафіксували спалах свинячого грипу.

Лесь ГАВРИЛОВ

грип, застуда, епідемія, грві, здоров'я

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.