ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:40 11.05


На Полтавщині знешкодили 22 вибухонебезпечні предмети

Із 24 лютого 2022 року на Полтавщині виявлено 22 вибухонебезпечних предмети. Всі вони ідентифіковані та знешкоджені, а їх залишки зібрані - як речові докази воєнних злочинів російської армії.

 

Із початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну фахівці вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили 217 службових виїздів, під час яких було перевірено 213 об'єктів.

Під час перевірки виявлено 22 вибухонебезпечних предмети. Всі вони ідентифіковані та знешкоджені, а їх залишки зібрані як речові докази воєнних злочинів.

Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:

"Враховуючи існуючі воєнні загрози, закликаємо мешканців та гостей Полтавщини бути особливо пильними й обережними. Обов’язково поясніть дітям необхідність бути уважними. У разі виявлення підозрілого предмета – не підходьте до нього близько та не чіпайте його. Позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою. Подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Про виявлення подібних знахідок повідомте до найближчого відділку поліції, штабу територіальної оборони або органу влади".

Поліція закликає жителів Полтавщини не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

поліція, війна, безпека, вибухонебезпечність

За темою:

  • У Решетилівці жінка провалилася під кригу
  • У неділю Полтавщину накриє туман
  • У будинку на вулиці Квітучій може обвалитися стіна
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.