ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 17.09


На Полтавщині з'явився новий окружний суд

17 вересня 2018 року як юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було зареєстровано Лубенський окружний суд (ідентифікаційний код – 42476949). 

Лубенський окружний суд працюватиме на Лубни, Лубенський, Лохвицький та Оржицький райони Полтавської області, із місцезнаходженням у Лубнах, Лохвиці та Оржиці. Про це повідомила прес-служба суду.

Новоутворений Лубенський окружний суд почне свою діяльність із дня, визначеного  у повідомленні голови цієї установи про початок роботи. Відповідна інформація буде опублікована в газеті "Голос України", як цього вимагає ч. 6 ст. 147 закону про судоустрій і статус суддів.

Тоді ж Лубенський міськрайонний суд Полтавської області, Лохвицький районний суд Полтавської області, Оржицький районний суд Полтавської області припинять здійснювати правосуддя. До того часу ці суди продовжують працювати до початку роботи нового окружного суду.

Нагадаємо, що Державна судова адміністрація України прийняла рішення про призначення тимчасово виконуючих обов’язки керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів для здійснення дій щодо реєстрації новоутвореного суду як юридичної особи, забезпечення необхідних дій для належного початку його роботи та представництва такого суду як органу державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Тимчасово виконуючою обов’язки керівника апарату Лубенського окружного суду призначено Тетяну Гак.

правосуддя, Лубни

За темою:

  • Суд дав винному у смертельній ДТП шість років
  • Через звільнення Котов судитиметься з Шамотою і виконкомом міськради
  • Судитимуть полтавця, який з погрозами заволодів чужим майном
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.