11:15 06.02 2351
На фінансування спорту Полтавщини в 2015 році з бюджету області було виділено 20 мільйонів 770 тисяч гривень. У перерахунку на кількість полтавців активного віку, виходить по 20 гривень на людину. Цього ж року Полтавська ОДА виділила на спорт 23 мільйони 588 тисяч гривень.
Цього року чиновники Полтавської ОДА профінансували спортивну галузь на 2 мільйони 818 тисяч гривень більше, ніж минулого, виділивши з бюджету 23 мільйони 588 тисяч гривень. Чи достатньо цих коштів на функціонування та розвиток спортивного сектору області, ми спитали в Олександра Буцького, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації:
Це питання вже поставало й на сесії Полтавської облдержадміністрації. Цього року фінансове управління Полтавської ОДА здійснило перерахунок виділених коштів із урахуванням підвищення цін на енергоносії, комунальні послуги, зростання вартості проїзду, здорожчання орендної плати за приміщення, оскільки державних спортивних комплексів в області майже немає. Також туди включене поетапне зростання заробітної плати працівників спортивної галузі, згідно з поетапним підвищенням мінімальної зарплатні. Звісно, на спорт хотілося отримати більше грошей, але обирати не доводиться. У своїй діяльності ми будемо відштовхуватися від наданої суми. До того ж Полтава - не дотаційна область. Будемо просити у керівництва ОДА додаткові кошти з перевиконаного бюджету, адже цей рік – олімпійський, а в нас є багато напрацювань.
Через збільшення фінансування, цьогоріч у Полтаві й області буде збудовано сім міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям.
На жаль, у 2015 році через події АТО, ми не отримали фінансування на будівництво міні-футбольних полів. Цього року по області планується збудувати сім майданчиків зі штучним покриттям. Їхній розмір - 42 на 22 метри. Таке поле коштує мільйон гривень. Полтавська ОДА виділяє 600 тисяч гривень – це вартість газону й воріт. Решту суми має виділити місцеве самоврядування. Уже маємо заявки на встановлення у Полтавському вищому міжрегіональному професійному училищі №23 імені С. Бірюзова, від села Ялинці Лохвицького району, у Решетилівці та Опішні
- додає Олександр Буцький.
Зазначу, що у минулому році в області було збудовано чотири міні-майданчики зі штучним покриттям. Але на жоден із них бюджетні кошти виділені не були. Натомість, на виплату заборгованості за будівництво цих майданчиків у 2014 році з бюджету було виділено майже 278.300 тисяч гривень.
Сергій ЗИМА
Як обрати спеціаліста по контекстній рекламі?
09:14 09.09