ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:35 07.05


На полтавську акцію "Безсмертний полк" планують вийти понад 350 школярів, а репетицію перенесли

На 9 травня Полтавське міське управління освіти в рамках пам'ятних заходів на честь загиблих у Другій світовій війні запланувало акцію "Безсмертний полк", але не змогло провести анонсовану репетицію.

Минулого тижня в мережі з'явилася інформація про те, що листом від заступниці начальника управління освіти Полтавського міськвиконкому Наталії Дорохової до керівників навчальних закладів міста оголошено дату репетиції ходи "Безсмертний полк" для школярів. Вона мала відбутися 7 травня о 9:00 біля монументу Солдатської слави.

Ця інформація викликала хвилю обурення у полтавців. Але в призначений час біля монументу були лише журналісти полтавських телеканалів та кількох інтернет-видань, а також представник відділу моніторингу Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА.

Прес-служба Полтавської міської ради не змогла прокоментувати ситуацію — заявили, що потрібної інформації їм не надали. Ми звернулися за коментарем особисто до Наталії Дорохової.

На жаль, вона відмовилася говорити на диктофон, але пояснила, що акція "Безсмертний полк" не має, на її думку, політичного підтексту, а пов'язана з активною пошуковою діяльністю історичних гуртків у навчальних закладах міста, яка стосується саме Другої світової війни.

За словами чиновниці, таку акцію започаткувало управління освіти минулого року, але вона не пам'ятає вже, хто саме був її ініціатором і чому дивним чином минулорічна хода "Безсмертний полк" співпала з започаткуванням аналогічної акції в Росії. Наталія Дорохова наголосила, що це цілковитий збіг – і рік започаткування, і назва заходу. Акція є виключно добровільною, ніякого примусу не було — на цьому наголошують чиновники міської ради.

Стосовно листа та пропозиції провести репетицію заступниця начальника управління повідомила наступне: оскільки цього року добровільно виявили бажання взяти участь в акції майже 370 учнів середніх навчальних закладів, на нараді в міському управлінні освіти було ухвалене рішення провести репетицію ходи. Це пов'язано виключно з організацією – в якому порядку та якою колоною мають йти учні, щоб не утворилася тиснява.

Оскільки повідомлення про репетицію ходи викликало великий резонанс серед полтавців, дехто з батьків висловлював обурення з приводу порушення навчального процесу, було вирішено перенести час репетиції.

Дев'яту годину ранку ми вибрали через те, що в цей час ще не піднімається велика спека. Але кілька директорів шкіл попросили змінити час, щоби не порушувати навчальний процес – наприклад, розпочати опівдні. Але в цю пору доволі активне сонце, ми не хочемо ризикувати здоров'ям дітей. А, наприклад, о 19:00, коли вже прохолодно, батьки можуть не пустити дітей. Тому зараз ми вирішуємо питання, коли відбудеться репетиція. Наразі даних про це ще немає

– пояснила ситуацію Наталія Дорохова.

скандал, війна, пам'ять, акція

За темою:

  • Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана
  • Чиновник із Полтавщини "замовив" бізнесмена за 5000 доларів
  • СБУ провела обшуки у міськраді Полтави
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.