ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 12.08


На трьох полтавських пляжах рівень кишкової палички вищий за норму

У Ворсклі на трьох пляжах Полтави рівень кишкової палички перевищує норму. Про це розповів заввідділом епіднагляду неінфекційних хвороб підрозділу облцентру контролю і профілактики хвороб Володимир Овчаренко.

Станом на 12 серпня індекс лактозо-позитивної палички на пляжі Київського району та "Плесо" складає 110 000. На пляжі Шевченківського району цей показник – 9 300, у Подільському районі – 2 000.

Норма наявності кишкової палички у водоймах – до 5 000, каже Володимир Овчаренко. За його словами, підвищення пов’язане зі спекою та дощовою погодою.

На пляжах відпочивальників інформують про перевищення рівня кишкової палички, але заборони купатися на жодному з них немає. Це можуть запровадити після рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки, каже начальник міської рятувально-водолазної служби Євген Савчук.

За його словами, купальний сезон у Полтаві триватиме до 15 вересня.

  • Кишкова паличка із водою може потрапити до організму людини. Це може спровокувати, зокрема, підвищення температури, розлади шлунково-кишкового тракту і погіршення самопочуття, повідомляв Володимир Овчаренко.
пляжі, забруднення, Ворскла

За темою:

  • Загроза ядерного вибуху: як вижити
  • Через туман на Полтавщині оголосили штормове попередження
  • ПриватБанк попередив про небезпечний фішинговий сайт
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.