ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 07.10


На Зіньківщині досі не можуть витягти вантажівку з річки

Маючи подарований владою 180-тонний підйомний кран, полтавські рятувальники не можуть витягти з води вантажівку, яку позавчора впала з мосту поблизу села Шилівки з мосту у воду злетіла вантажівка з напівпричепом.

Як дізналися журналісти «Лтави», машина й нині все ще стирчить із води річки Грунь догори кузовом —  рятувальники не можуть витягти її з води.

Рятувальники зізнаються — у них немає відповідної техніки, щоб підняти з води багатотонну вантажівку. Цікаво, що нещодавно, з нагоди Дня рятувальника, ГУ ДСНС у Полтавській області представники влади подарували надпотужний 180 тонний кран саме для підйому таких  багатотонних вантажів при надзвичайних ситуаціях.

Начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській області підполковник Віталій Шкаревський каже: машину намагалися витягти ще одразу після аварії. Пригнали два крани, які не змогли підняти вантажівку.

Іншої техніки, яка могла б впоратися з таким вантажем, нема. Бо той 180-тонний кран підвищеної прохідності, який рятувальникам помпезно вручили представники влади, ще не введений в експлуатацію, а водій навіть не навчився керувати надпотужним механізмом.

Вантажівка ж, яка вже кілька днів висить поруч з мостом, проблем для руху транспорту не створює.

Щоправда огорожа мосту, яку понівечила вантажівка, потребує ремонту.

небезпека, ДСНС, вантажівка

За темою:

  • 35-річний кременчужанин зістрибнув з Крюківського мосту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.