ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 17.02


Над головами полтавців нависла небезпека падіння бурульок

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація №2" Полтавської міської ради попереджає полтавців про небезпеку падіння бурульок та снігових мас із дахів будинків.

Шановні мешканці та гості міста Полтава! Погодні умови цьогоріч примхливі. Наразі існує загроза зсувів снігу та падіння бурульок з дахів будинків, балконів. Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація №2" Полтавської міської ради закликає громадян бути обережними, аби уникнути травмування й трагічних наслідків. Пам’ятайте, крім дахів будинків, небезпеку падіння льодових утворень та снігових мас можуть створювати лоджії і балкони, де нагромадилися сніг і лід. Слід бути особливо уважними, проходячи під дахами будинків, балконами, лоджіями, не варто заходити за межі огороджувальних стрічок, а в місцях їх відсутності самим звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги і снігу

 — йдеться у зверненні ЖЕО.

Власникам автотранспорту радять не припарковувати свої автомобілі поблизу багатоповерхових будинків, а також не забувати пояснювати дітям про небезпеку падіння бурульок та снігових наростів.

небезпека, бурульки, лід, ЖКГ, здоров'я, діти

За темою:

  • Феєрверк для святкового торта вибухнув у руках жінки
  • У Полтаві серед вулиці знайшли гранату
  • На Полтавщині є ще одна жертва льодової брили
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.