ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

07:30 19.12


Нардепа Єгора Соболєва не пустили в полтавський "Метрополітен"

У понеділок Полтаву відвідав із робочим візитом нардеп Єгор Соболєв. Зустріч із полтавцями він запланував провести в ТЦ "Метрополітен", але в останній момент керівництво торгового центру відмовило, повернувши гроші за оренду.

Візит у Полтаву розпочався для Єгора Соболєва не дуже вдало: його помічники анонсували для міських ЗМІ візит нардепа до мера Олександра Мамая – мала, за попередньою інформацією, відбутися розмова щодо передачі будівлі на околиці міста для потреб одного з реабілітаційних центрів для учасників АТО.

Утім, на заявлений час до міської ради з'явилися лише журналісти. За повідомленням співробітників, міський голова був на той час у своєму кабінеті.

За офіційною версією, Єгор Соболєв трохи затримався в дорозі, тож вони з Олександром Мамаєм розминулися буквально на порозі – мер виїхав за кілька хвилин до прибуття Народного депутата.

Не все гладко склалося й на зустрічі з полтавцями: напередодні візиту Соболєва у Полтаву його команді стало відомо, що угода про оренду зали "Podium", що знаходиться на п'ятому поверсі ТЦ "Метрополітен", скасована керівництвом торгового центру.

Тож, кілька десятків полтавців, які зібралися на анонсовану заздалегідь  зустріч,не змогли просунутися далі ніж хол першого поверху торгового центру.

Нам зателефонували і повідомили, що ми не зможемо провести зустріч там, де планували, керівництво торгового центру написало про це листа. У них "раптово" розпочався ремонт, якраз з 17.00. Принаймні, так нам повідомили. Нас попередили, що світло в торговому центрі буде вимкнено але, як бачимо, тут все працює – окрім ліфта, в якому не працює кнопка на п'ятий поверх. Нам, правда, повернули повністю кошти, що ми заплатили за оренду – а це чимала сума

– пояснив активіст Микита Кашницький, який приїхав разом з Єгором Соболєвим з Києва.

Після майже півгодинного очікування активісти перейшли в інший заклад – один з банкетних залів готелю "Палаццо", де, власне, і відбувся виступ Єгора Соболєва перед полтавцями.

Відповідно до анонсу, мали говорити про те, як подолати корупцію в країні, утім насправді розмова торкалася багатьох тем.

Найбільше говорили, звісно, про вимоги, з якими ще в липні Єгор Соболєв та Семен Семенченко, як представники Штабу блокади торгівлі з окупантами, відвідували Полтаву. Зокрема – створення Антикорупційного суду, скасування депутатської недоторканості, звільнення бізнесу від тягаря перевірок і чиновників, зміни до виборчого законодавства: до виборів не допускаються люди, не здатні пояснити кожну копійку власних статків, бізнес і політика мають бути розділені, мають бути запроваджені правила виборів для людей, а не олігархів.

Мої товариші по партії "Самопоміч" підтвердять мої слова. Якщо ви чесна і порядна людина і хочете балотуватися то ви, скоріш за все, вибори програєте. Тому що у ваших кандидатів будуть гроші, якими будуть підкуповувати людей. У ваших кандидатів будуть гроші, якими робитимуть велику рекламну компанію – бігборди вішати, артистів запрошувати, навіть по телебаченню показувати, які вони гарні. А у вас нічого не буде – якщо ви порядна людина, ви зможете зробити кілька листівок на власні кошти і переконати кілька друзів, щоб вони разом з вами їх роздавали. Так не має бути – так завжди представники олігархів будуть вигравати всі вибори. І вони й виграють всі вибори зараз  

– сказав Народний депутат Єгор Соболєв.

Розмова зайшла також про недосконалість нинішньої державної системи і її законів – навіть якщо закони є, вони або не працюють, або олігархи використовують їх для власного збагачення, наголошує Соболєв.

Нещодавно депутати зібралися і прийняли бюджет на наступний рік. Зазвичай вони це роблять пізно вночі, цього року проголосували на диво рано – близько десятої вечора. Вони не про державу піклуються, а про себе. Закон про бюджет – це насправді закон про крадіжку наших із вами податків

– заявив Соболєв.

політика, Єгор Соболєв, Штаб блокади, Самопоміч

За темою:

  • В Полтавській обласній раді - новий депутат із партії "Довіра"
  • Фракція ВО "Свобода" у Полтавській міськраді отримала нового очільника
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.