ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 12.02


Навчальний рік триватиме до 28 червня 2024 року, — МОН

Навчальний рік триватиме до 28 червня 2024 року, щоб діти отримали всі знання, які могли пропустити через повітряні тривоги та блекаути. Однак свято останнього дзвоника має відбутися за планом – 31 травня.

Про це повідомили в Кабінеті міністрів України. Будь-яка школа та міська адміністрація можуть самостійно встановлювати графіки навчання та канікул. Адже під час дії воєнного стану в Україні для школярів змінилася тривалість навчального року та частково змістилися дати весняних канікул 2024 року.

В Україні навчальний рік 2023−2024 років розпочався 1 вересня 2023 року та триватиме до 28 червня 2024 року. Це на місяць довше, ніж зазвичай. Міністерство освіти та науки на початку навчального року затвердило орієнтовні дати канікул. Зокрема, весняні канікули 2024 року припадають з 25 по 31 березня.

Міністерство освіти також рекомендувало очну форму навчання, якщо ситуація з безпекою це дозволяє. Але остаточне рішення ухвалюють місцеві адміністрації. Поки що довгих канікул для школярів не передбачено, адже енергетична та безпекова ситуація дозволяє відвідування дітьми шкіл.

У приватних школах частіше канікули відрізняються.

освіта, знання, канікули, терміни

За темою:

  • Полтавщина повністю перейшла на електронні щоденники і журнали у школах
  • У полтавських школах безоплатно харчуватимуть дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни
  • У Полтаві дітей відправили на дистанційне навчання
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.