ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 03.09


Оксана Деркач у відпустці ходить на роботу

Незважаючи на те, що депутати міськради на останній позачерговій сесії проголосували за відставку Оксани Деркач із посади секретаря, вона сьогодні вийшла на роботу. Хоча офіційно знаходиться у відпустці.

 

Нагадаємо, 31 серпня відбувалася позачергова сесія міської ради, яку провели без міського голови і секретаря, головуючим був Олександр Шамота.На засіданні представили нових депутатів, а депутати проголосували за звільнення Оксани Деркач із посади секретаря та виведення її зі складу виконкому. Оксана Деркач вважає ту сесію нелегітимною, а себе діючим секретарем, інформує Коло.

Проте депутат Олександр Шамота переконаний, що в міській раді "повинні видати Деркач її трудову книжку та опломбувати кабінет людини, яка мала доступ до секретної інформації".

 — Знову з боку апарату міської ради бачимо протидію, зараз чекаємо на працівників поліції. Напишемо заяву на керівника апарату Романа Мельника, який дав вказівку працівникам апарату не приймати будь-яких документів від депутатів, які проводили сесію у п’ятницю, - заявив Шамота. — Треба забрати в неї печатку міської ради та не допускати в кабінет, так як вона не є депутатом і, відповідно, секретарем. 

Оксана Деркач тим часом продовжує виконувати свої посадові обов’язки. Нагадаємо, рішення міського голови Полтави про звільнення секретаря із посади не було. 

– Я офіційно у відпустці, але на роботі.  Апарат ради не здійснює реєстрацію документів, здійснює канцелярія, – сказала журналістам Оксана Деркач. 

влада, політика, міськрада, Оксана Деркач

За темою:

  • Родини, які усиновили дітей, можуть отримати грошову допомогу
  • Катерина Ямщикова народила донечку
  • Із березня завдяки індексації підвищилися пенсії 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.