ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:14 21.09


Олігарха Фукса можуть позбавити ліцензій на полтавські надра

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розробити проект постанови, яка скасує надання нових ліцензій на розробку надр компаніям олігарха Павла Фукса, які погодили у Полтаві.

 

Про це Володимир Гройсман (на фото) заявив під час години запитань до уряду в парламенті у п'ятницю, 21 вересня.

"Я дав доручення секретаріату уряду юридично підготувати проект постанови про відміну тих рішень у межах повноважень уряду", – сказав Гройсман.

За його словами, на засіданні комісії Держслужби геології та надр, яка збільшила ліцензійні ділянки, був присутній представник Кабміну. "Він висловив окрему думку, яка юридично зафіксована, що ми не підтримуємо цього. Але комісія прийняла своє рішення", - сказав Гройсман. Він запевнив, що уряд жодного рішення з цього приводу не ухвалював.

Гройсман додав, що позаконкурсне надання ліцензій підписав саме той заступник голови Держгеонадр, якого нещодавно — 3 вересня — затримали на хабарі.

"Я не буду підтримувати ні російських, ані українських олігархів, які дерибанять українські надра. Я вам це можу сказати однозначно", – заявив Гройсман. За його словами, Міністерство екології вже два місяці не надає йому на підпис постанови уряду про відкриття геоданих та про обов’язкове проведення аукціонів. "Я вважаю, що після підписання цих рішень прозорості і конкурентності в Геонадрах стане набагато більше", – зазначив голова Кабміну.

Як відомо, 30 серпня Державна служба геології та надр без конкурсу збільшила ліцензійні ділянки у Полтавській області для компанії "Іст Юроуп Петролеум" бізнесмена Павла Фукса. В липні 2018 року Полтавська облрада погодила видачу спецдозволів на видобування вуглеводнів "Іст Юроуп Петролеум".

надра, влада, уряд, спецдозволи, Павло Фукс, облрада, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.