ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 02.12


Останню качку-мандаринку знайшли в трубі

Днями в дендропарку двох качок-мандаринок, які втекли від рятувальників, благополучно зловили та відправили до розплідника, а останню качечку знайшли в суботу в трубі - там втікачка готувалася зимувати.

Коли в четвер 29 листопада декоративних водоплавних птахів перевозили зі ставка в Полтавському дендропарку на зимівлю, рятувальники та працівники парку не змогли зловити жодної з трьох качок-мандаринок. Птахи просто втекли та заховалися на березі в густому чагарнику. 

Надвечір качки повернулися до ополонки. Тож наступного дня рятувальникам вдалося спіймати двох мандаринок. А одна прутка пташка знову втекла. І знайшли її випадкові відвідувачі парку аж у суботу.

В суботу ми чистили сніг в дендропарку, а люди, що гуляли з собаками, підійшли й кажуть "там ваша качечка сидить в переливі біля другого ставка". Ми викликали рятувальників, привезли драбину й підсаку. Труба переливу має метра три висоти й три метри діаметру. Ми заглянули в неї, а там – ідилія: переливається вода з одного ставка в інший, як водоспад, поруч каміння й гілля. Мандаринка то красиво сидить на каменях, то плаває, як по персональному озеру. Якби ми знали, що качкам може там так сподобатися, ми б їх там і залишили зимувати. Працівник парку Вадим Сегеда спустився й зловив нашу втікачку, хоча вона активно протестувала. Тепер разом із іншими зимуватимуть в Ковалівці

– розповів директор дендропарку Михайло Шлафер.

Участь в "рятувальній операції" взяли й юні відвідувачі дендропарку Артем і Меланія Подробахи. Діти залюбки фотографувалися з качечкою та розповіли, що спостерігали за птахами влітку.

Михайло Шлафер радіє, що цього року декоративні птахи благополучно перелітували на ставках і без втрат поїхали на зимівлю до розплідника.

природа, дендропарк, качки-мандаринки, розплідник

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.