ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:14 23.12


Перший рейс Полтава-Анталія запланували на 2 травня

У Полтаві 23 грудня керівники області зустрілись із виконавчим директором міжнародного туроператора "Join up" Дмитром Сероуховим та озвучили спільні плани - з травня 2018 року розпочати польоти з аеропорту "Полтава".

Про це повідомив на власній сторінці у соцмережі перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький. Фірма "Join up" має серйозні плани щодо авіасполучення з Полтавою.

Орієнтовно планують запустити перший міжнародний рейс із Полтави до турецької Анталії вже 2 травня, в середу. Спочатку з нашого аеропорту відправлятиметься один міжнародний рейс щотижня, а вже з червня — двічі на тиждень, щосереди та щосуботи. І так — до кінця жовтня.

Здійснить свій перший рейс із Полтави до Туреччини "Boeing 737-400" авіакомпанії "YanAir". Літак має 171 місце для пасажирів (економ-клас).

Багато років полтавський аеропорт занепадав. Наша команда робить все можливе, щоб відновити його роботу, зробити Полтавщину привабливішою для туристів, відкритішою. За рішенням Уряду стоїть чимало зусиль із боку багатьох небайдужих людей

 — зазначив Андрій Пісоцький.

транспорт, аеропорт, рейс, Туреччина, Анталія, Boeing-737, туризм

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.