ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 12.10


Під час одержання хабара затримали начальника, заступника та начальника сектору відділу поліції

11 жовтня слідчі прокуратури спільно зі спецпідрозділом УСБ України Полтавщини та Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції під час одержання неправомірної вигоди затримали трьох правоохоронців.

Йдеться про начальника, заступника та начальника сектору одного з відділів поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, повідомив начальник управління прокуратури Полтавської області Ігор Поночовний.

За його словами, з початку серпня цього року до одного з господарських товариств Лубенського району почали неодноразово приїжджати працівники поліції та перешкоджати здійсненню господарської діяльності, блокуючи техніку, зупиняючи порубку дерев, унеможливлюючи постачання клієнтам обробленої деревини тощо.

Згодом керівник відділу поліції та його заступник висунули вимогу директору про необхідність надання обробленої деревини на суму майже 40 тис. гривень для подальшої «співпраці» з поліцією. Частково виконавши вимогу, невдовзі керівник товариства отримала іншу – перерахувати 20 тис. гривень на банківський рахунок.

Проте і цього працівникам поліції виявилось замало, тому заступник начальника та начальник сектору відділу поліції висунули ще одну вимогу – передати їм деревини твердої породи, що еквівалентно майже 12 тис. гривень.

Після передачі першої партії деревини на майже 4 тис. гривень вищевказані правоохоронці були затримані в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі їм готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням).

Також вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

корупція, поліція, Василь Овчаренко

За темою:

  • Прокурор, якого підозрюють у хабарництві, може вийти під заставу
  • Начальника одного з міськвідділів Державної виконавчої служби затримали на хабарі 
  • На Полтавщині держслужбовця затримали на хабарі
  • Топ-5 за тиждень :