ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 01.02


Під час протипожежних перевірок виявили понад 13 тисяч порушень

На Полтавщині завершився період проведення позапланових перевірок закладів із масовим перебуванням людей. За два місяці рятувальники були у 1470 обʼєктах.

У грудні 2019 року після пожежі в одному з одеських коледжів, оголосили про перевірку закладів на відповідність протипожежним нормам.

Надзвичайники перевіряли заклади освіти, охорони здоров’я, установи соціального захисту, торговельні заклади й гуртожитки.

До окружних адміністративних суддів подали 14 позовних заяв про застосування заходів реагування державного нагляду та контролю, якими передбачено зупинення експлуатація обʼєктів, які є в найгіршому протипожежному стані. Наразі ця робота продовжується. Управління опрацьовує близько 20 матеріалів щодо інших об'єктів

– розповів виконувач обов’язків заступника начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС Полтавщини Леонід Головко.

Усі будівлі та приміщення закладів із масовим перебуванням людей мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками, ящиками з піском, пожежними відрами, совковими лопатами. Також мають висіти таблички із зазначенням номеру телефону для виклику пожежно-рятувальних підрозділів, мають бути плани евакуації людей на випадок пожежі, а також інструкції з пожежної безпеки. Всі меблі та обладнання у приміщеннях не повинні перешкоджати евакуації людей.

Якщо пожежа виникла на нижньому поверсі, то спускатися не треба, а навпаки закритися в приміщенні, щоб дим не потрапляв до навчального класу. Якщо ж пожежа виникла на верхніх поверхах, то діти мають евакуюватися з цього класу

 – розповіла речниця надзвичайників Світлана Рибалко.

Рятувальники перевіряли заклади освіти, охорони здоров’я, установи соціального захисту, торгівельно-розважальні заклади та гуртожитки.

Під час перевірок виявили понад 13 тисяч порушень. Зокрема, відсутність вогнезахисної обробки деревʼяних конструкцій, відсутність пожежного захисту або його несправність, також відсутність джерел зовнішнього водопостачання або внутрішнього протипожежного водогону.

29 січня уряд ухвалив зміни щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки. Відповідно до законопроєкту передбачено, що мінімальний штраф за адміністративні правопорушення складатиме 510 грн, а максимальний – 8500 грн.

Ці зміни запрацюють після прийняття законопроєкту Парламентом, повідомляє PTV Полтавське Телебачення.

перевірка, рятувальника, пожежна безпека

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.