ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 05.11

P


Подорож у часі — нове дослідження вчених розширює можливості людства

Фізики висловили можливість моделювання гіпотетичних екскурсій у часі. Експерименти дадуть змогу вирішувати багато завдань, які непідвладні стандартній фізичній науці. Якби квантові експериментатори справді могли відхиляти часову стрілку, результати досліджень виглядали б більш точними.

 

Вперед — у минуле!

Учені кембридзького університету наочно показали маніпулювання заплутаністю — однією з властивостей квантової теорії, що трапиться, якщо подорожній курсуватиме в часі в минуле. Властивість говорить про частинки, які нерозривно пов'язані разом. Тому деякі випадки можуть змінити нинішні дії людини в минулому для отримання поліпшених результатів. Сервісна сторінка порталу casino top також дає змогу гемблерам вибрати ігрові автомати з подорожжю в минулі століття. Відвідувач азартного клубу зустрінеться з царицею Стародавнього Єгипту Клеопатрою, битиметься на арені Колізею з гладіаторами і не тільки.

Однак середовище дослідників природничих наук досі не дійшло єдиної думки:

  • чи вдасться частинкам повернутися в минулий часовий континуум;
  • вчені провели моделювання просторово-часових петель, але цього виявилося недостатньо;
  • об'єднання нової теорії з квантовою метрологією для виконання високочутливих вимірювань допоможе за допомогою заплутаності вирішити деякі важкі завдання.

Відсутність консенсусу також виражається таким прикладом. Наприклад, у респондента є бажання відправити знайомому подарунок, до того ж у перший день, щоб його доставили на третій. Але список бажань адресанта буде готовий лише на другу добу. Виходить, за наведеним хронологічним експериментом не можна спочатку дізнатися про бажання іменинника.

Однак не виключається інший варіант моделювання. Відправник надсилає подарунок у перший день, а перелік бажань отримує також на другий. При з'ясуванні про неправильне відправлення, користувач використовує процедуру квантової заплутаності, переміщується в перший день і змінює вміст бандеролі для отримання позитивного результату.

Основоположною подібного моделювання видається квантова заплутаність, виражена сильною кореляцією — взаємним зв'язком, який розділяє квантові частинки, але не класичні, які управляються звичайною фізикою.

Нюанс квантової фізики обумовлюється тією якістю, що в разі знаходження двох частинок практично поруч під час взаємодії, елементи продовжують залишатися взаємопов'язаними навіть після поділу. Привід ідеальний для квантових обчислень, які неможливі класичним комп'ютерам.

Доцільність експерименту

Проєкт передбачає заплутаність двох частинок, після чого перша бере участь у дослідженні. Отримана нею інформація допомагає експериментатору маніпулювати з другою, змінюючи минулий статус першого фрагмента, для зміни результатів досліду.

Ефект експерименту доволі дивовижний, проте позитивний результат виходить лише один раз з усіляких чотирьох. По-іншому, ймовірність невдачі під час моделювання сягає 75%. Однак респондент буде натомість знати кількість невдач. Для надання способу актуальності для технологій, експеримент використовує фотони — найдрібніші частинки світла.

час, наука, дослідження

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.