ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:59 19.01


Поліція Полтавщини: дороги області небезпечні для руху

Речник обласної поліції повідомив, що дороги та вулиці населених пунктів області небезпечні для руху, шляхи внутрішнього сполучення не готові до експлуатації.

Керівник відділу комунікацій Національної поліції на Полтавщині Юрій Сулаєв на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що станом на 10:30 сьогоднішнього дня дороги області небезпечні для руху, шляхи внутрішнього не готові до експлуатації, а дорогою Дніпропетровськ-Решетилівка обмежено рух вантажного та пасажирського транспорту.

Сулаєв зазначає:

Рекомендації щодо того, аби без потреби не виїжджати, залишаються актуальними. Дорожні служби продовжують працювати, але переважно на дорогах державного значення. Дороги внутрішнього сполучення ще не готові до експлуатації. Тому рекомендовано обмежити рух пасажирського транспорту місцевими дорогами, аби люди не стали заручниками снігових заметів.

Також Сулаєв повідомив, що обмежено рух на автодорозі Р-52 (Дніпропетровськ-Кобеляки-Решетилівка). Цим маршрутом обмежено рух вантажному та пасажирському транспорту. Не рекомендується поїздка цією дорогою й місцевим мешканцям.

Не проста ситуація й на автодорозі Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя. Хоч дорога й проїзна, але в окремих місцях доводиться тимчасово призупиняти рух транспорту, щоб снігоприбиральна техніка виконала свою функцію. Рекомендований маршрут руху на Дніпропетровськ автодорогою Київ-Харків-Довжанський, до повороту на автодорогу Полтава-Карлівка-Красноград. У Краснограді виїзд на автодорогу Харків-Симферопіль, через Дніпропетровськ та Запоріжжя.

За словами Сулаєва, за минулу добу не зареєстровано жодного ДТП, де б тяжко травмувалися чи загинули люди. Однак зареєстровано одне ДТП, де з траси злетіла маршрутка. Добре, що ніхто з пасажирів не зазнав тяжких тілесних ушкоджень (дехто отримав забої та незначні порізи від скла). Також зареєстровано близько 20 ДТП, в яких транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.

Нагадаємо, що в Полтаві ускладнено рух громадського транспорту, а в школах області припинено навчання.

Лесь ГАВРИЛОВ

негода, заметіль, міська рада, мерія, комунальники, транспорт, тролейбуси, дороги, шляхи, поліція, Сулаєв

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.