ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:32 28.01


Політики-націоналісти хочуть розірвати "братерські" стосунки Полтави з російськими містами

Депутати районної та обласної рад вимагають винести на засідання сесій питання про розірвання угод Полтави із російськими містами Краснодар та Хімки. Під час війни - не до "побратимства".

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради, запропонував розірвати "партнерські" стосунки Полтави з російськими містами Краснодар і Хімки.

 

Я от думаю, а не пора і Полтаві розірвати "братерські" відносини з Хімками та Краснодаром? Адже з цих міст немало путінс...

Опубліковано Анатолієм Ханком 25 січня 2016 р.

Його однопартієць, заступник голови Київської районної у Полтаві ради Владислав Контарчук на пленарному засіданні ради зачитав своє звернення до Полтавського міського голови та міської ради, в якому зазначено:

Ураховуючи факт військової агресії Російської Федерації проти України, зокрема, анексію АР Крим та окупацію частини території Донецької та Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед громадян України та завдання матеріальних збитків на мільярди гривень, прошу винести на чергове пленарне засідання сесії Полтавської міської ради питання про розірвання двосторонніх угод міста Полтава з російськими містами-побратимами: Краснодар та Хімки в односторонньому порядку. Вважаю, що в умовах війни не може бути ніякої мови про "побратимство"!

Нагадаємо, що Краснодар числиться побратимом Полтави з 2009 року, Хімки - з 2010-го. Окрім них, побратимами Полтави є болгарське місто Велико-Тирново, німецькі міста району Есслінген-Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген, Остфільдерн, а також американський Ірондеквойт, звідки полтавським волонтерам нещодавно передали гроші.

Лесь ГАВРИЛОВ

побратими, Краснодар, Хімки, Контарчук, Ханко, Свобода, депутати, звернення

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.