ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 11.02

P


У Полтаві почали частіше замовляти авто через мобільний додаток

Жителі Полтави дедалі частіше замовляють таксі не телефоном, а використовуючи додаток для смартфона. Таким спостереженням поділився сервіс "OnTaxi".

 

"Станом на лютий 2019 року кількість замовлень через додаток OnTaxi в порівнянні з кількістю замовлень за номером 2000 перевищує майже у 3,5 рази. Говорити з диспетчером у ХХІ столітті вже не хочуть. 78% усіх замовлень сьогодні надходить із мобільного додатка, який можна завантажити на Google Play або App Store. Відповідно, 22% людей ще за звичкою замовляють за телефоном", — зазначив регіональний представник сервісу в Полтаві Микола Захватаєв

Популярність мобільних додатків у галузі замовлення таксі стрімко зростає. І причин цього явища багато. Перш за все, на ситуацію впливає технологічний розвиток суспільства. Швидкісний інтернет і сучасні смартфони дають безмежні можливості своїм користувачам. Ще 10 років тому ніхто не міг уявити, що можна буде стежити за таксі на екрані та сплачувати за проїзд карткою. Вже не обов’язково знати адресу місця, в якому знаходишся, вона визначається автоматично. Перед замовленням можна обрати клас авто. Водії та клієнти мають персональний рейтинг та відгуки, з якими можна ознайомитися перед поїздкою. 

Нагадаємо, що клієнти OnTaxi мають можливість проїхати на ексклюзивному автомобілі "Porsche Cayenne". У Полтаві він вже став відомим серед місцевих жителів. 

таксі, сервіс, транспорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.