ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 01.08


Полтавців запрошують долучитися до міжнародного фотоконкурсу

"Вікі любить пам’ятки" - допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй приз. Все, що необхідно зробити - зареєструватись та завантажити фото пам'яток культурної спадщини зроблене власноруч.

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини "Вікі любить пам’ятки", йдеться у повідомлені Полтавської ОДА.

Мета організаторів проекту – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс відбувається у 30 країнах.

Українську частину "Вікі любить пам’ятки" проводять увосьме. До участі запрошують любителів і професіоналів. Конкурсний список - це понад 87 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини усіх регіонів України.

Для участі в конкурсі потрібно зареєструватися у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку з конкурсного списку та завантажити її до Вікісховища до 30 вересня 2019 року. Фотографії можна робити будь-коли: як під час конкурсу, так і до нього. Головне, щоб учасники подавали лише власні роботи.

Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій України та найкращих світлин кожного регіону; між учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток; переможцями спецномінацій. Окремо відзначатимуть авторів-початківців.

Детальніше про умови конкурсу та призи можна дізнатися на сайті.

За даними ГО "Вікімедіа Україна", на території Полтавської області є понад три тисячі об’єктів культурної спадщини. За 7 років проведення конкурсу було завантажено світлини понад 1300 об’єктів, а це лише 40% від загальної кількості об'єктів.

Тож, цьогоріч учасникам радять завантажувати фото пам’яток, яких ще немає у Вікіпедії. Та фотографувати як загальні плани, так і деталі.

 

 

фотоконкурс, пам'ятки культури, вікіпедія

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.