ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:43 31.01


У Полтаві побудують сортувальну лінію

Вже місяць, як увійшов у дію новий закон про сортування сміття, проте у Полтаві сортувальних сміттєвих баків найближчим часом встановлювати не збираються. Про це розповів заступник мера Полтави з питань ЖКГ Андрій Лямін.

Він зазначив, що для початку збудують сортувальну лінію.

В Україні з 1 січня 2018 року встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

Закон вступив у дію з 1-го січня, але ж не відразу будуть закривати сміттєзвалища. Як і в усіх містах України у нас є до кінця року час на облаштування сортувальної лінії. Можливо це буде на території самого сміттєзвалища. Потрібно виділити землю, спроектувати, побудувати сортувальну лінію. Наприкінці року обговорювали це і протягом року будемо займатись її будуванням

- розповів чиновник.

Лямін зазначив, що закон не передбачає встановлення роздільних контейнерів, тому нові не варто очікувати цьогоріч.

Перебиратимуть сміття вже на сортувальній лінії. Для початку побудуємо її, а потім вже будемо розглядати питання по заміні контейнерів. Закон передбачає сортування сміття перед захороненням. До сесії будемо обговорювати це питання. А на самій сесії вже будемо планувати, скільки коштів нам необхідно спочатку на проектування, а потім на будівництво

- повідомив Андрій Лямін.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України "Про відходи", до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.

Додамо, що у Полтаві досі не вирішена проблема роздільного збору сміття та поводження з небезпечними відходами – зокрема, використаними ртутними лампами та термометрами.

сміття, контейнери, Андрій Лямін.

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.