ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 24.05


Полтавець отримав п'ять років після втручання прокуратури

Не погодившись із вироком суду першої інстанції, за яким полтавця засудили до покарання з іспитовим строком, прокуратура подала апеляційну скаргу. І наступні п'ять років він проведе у місцях позбавлення волі.

 

Не погодившись із вироком суду першої інстанції, за яким 49-річного полтавця за спричинення знайомому тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 cт. 121 КК України) засудили до покарання з іспитовим строком, прокуратура подала апеляційну скаргу. 

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду підтримала  доводи прокуратури та ухвалила новий вирок.  

У травні 2019 року, на вулиці Сковороди у Полтаві, чоловік зустрів свого знайомого і нагадав про грошовий борг. Між ними виникла сварка, під час якої зловмисник вдарив ножем потерпілого в живіт, спричинивши останньому тяжкі тілесні ушкодження.

За скоєне вироком Київського районного суду Полтави обвинуваченого було засуджено до п'яти років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на три роки. Вироком апеляційного суду області полтавець отримав п'ять років позбавлення волі. 

суд, прокуратура, тюрма, вирок

За темою:

  • Суд скасував скандальне рішення щодо перейменування вулиці Пошивайлів в Опішні
  • Майже 9 років ув’язнення присудили нападнику на полтавських пенсіонерів
  • Із зали суду відпустили медика, якого звинувачували у "торгівлі" довідками про інвалідність
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.