ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:43 03.01


Полтавщина - лідер історичного рейтингу чемпіонатів України з фрі-файту

Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств оприлюднила історичний рейтинг, в якому лідером українського фрі-файту є Полтавська область.

Уже 4 січня стартує 13-й чемпіонат України з фрі-файту "еліта" - Кубок Буковеля, а одразу після Нового року Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств оприлюднила історичний рейтинг (за підсумками попередніх 12-ти сезонів), в якому лідером українського фрі-файту є Полтавська область.

Рейтинг бійців Полтавщини - 2,25 бала, це - середня сума місць, які наші земляки посідали у 12-ти попередніх чемпіонатах. Серед них: чотири - перших місця, шість - других місць, одне - четверте і одне - сьоме місце. Якщо цю загальну арифметичну суму місць - 27 розділити на 12 сезонів, то й отримаємо середній бал - 2,25.

Величезна заслуга у тому, що Полтавщина очолює національний рейтинг з фрі-файту, належить видатному спортсмену та тренеру Володимиру Шемарову, який свого часу сам був багаторазовим чемпіоном України, Європи та світу, а нині в його тренерському активі - ціла когорта наших земляків, які також перемагали на національному та міжнародному рівнях.

На другому місці всеукраїнського рейтингу - Київська область - 3,33 бала, на третьому - Тернопільська область - 3,58 бала.

Чемпіонат України з фрі-файту "еліта" - Кубок Буковеля 2016 року традиційно проходитиме у п’ять турів і триватиме два місяці: перший тур - 4 січня, другий - 16 січня, третій - 30 січня, четвертий - 13 лютого, Гранд-фінали - 5 березня.

Бійці Полтавщини, які значаться в основних "сітках" чемпіонату, розпочнуть свої виступи за таким графіком: Олександр Карманов і Артем Городинець (обидва - до 65,8 кг) - у другому турі, Артем Таньшин (до 70,3 кг) і Ярослав Трегубенко (понад 89 кг) - у третьому турі, Євген Чабаненко (до 77,1 кг) - у четвертому турі.

Перемоги наших земляків дозволять їм пройти до наступного туру й, нарешті, виведуть їх до Гранд-фіналу. Крім того, ще ціла група бійців Полтавщини перебуває у резерві основних сіток чемпіонату України з фрі-файту.

Артур ЗАПЕКА

спорт, фріфайт, полтава

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.