ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 26.06


Депутати "провалили" прийняття звернення до Кабміну щодо порятунку Кадетського корпусу

26 червня через зрив сесії міської ради, звернення депутатів до Кабміну не прийняли. Згідно з ним, в уряді мали винести на обговорення питання передачі Кадетського корпусу Полтави у державну власність.

25 червня під час засідання комісії з питань економічної політики депутати Полтавської міської ради обговорили звернення до Кабінету Міністрів України, у якому просили прийняти розпорядження "Про погодження передачі будівлі Полтавського Петровського кадетського корпусу із комунальної власності у державну"

Секретар Олександр Шамота запевнив: питання Кадетського корпусу винесуть на обговорення урядом вже наступного тижня.

Ми постійно контактуємо із представниками Кабінету міністрів. Зараз є інформація що питання Кадетського корпусу обговорять в уряді у наступну середу

- зазначив Олександр Шамота.

У жовтні минулого року депутати міської ради проголосували за передачу Кадетського корпусу у державну власність. Після цього будівля мала перейти у підпорядкування Судової адміністрації України.

Прийняття звернення депутатів на сесії 26 червня допомогло б "зрушити" процес з мертвої точки. Адже документи по Кадетському корпусу знаходяться у Кабміні з 22 квітня і не потрапляють на розгляд -  Державна Судова Адміністрація чекає  рішення уряду, щоб почати реставраційні роботи будівлі.

Нагадаємо, через чергові внутрішні чвари в коаліції депутатів, не вистачило голосів навіть на прийняття порядку денного.

 

 

Кадетський корпус, влада, Кабмін, будівля, державна власність

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.