ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 19.02


Полтавська влада залишила екс-вечірню школу Олегу Хардіну

Міська рада Полтави не внесла до переліку об’єктів приватизації через аукціон будівлю багатостраждальної колишньої вечірньої школи, яку наразі орендує член ГО "Єдність" бізнесмен Олег Хардін.

На 21-й сесії Полтавської міськради 19 лютого депутати розглянули проект рішення "Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Полтава, що підлягають приватизації у 2019 році".

Проект має два додатки: у першому — є приміщення в житловому будинку на вул. Пушкіна, 41/28, яке хоче викупити ФОП Щербак Є.Г. У другому додатку — на момент розгляду питання бюджетною депутатською комісією малося три об’єкти, які підлягають приватизації шляхом електронного аукціону: вул. Пушкіна, 133-а (276 кв.м.); вул. Медична, 5 (343 кв.м.); вул. Павленківська, 6 (474 кв.м.).

Ще на засіданні депутати Андрій Матковський (БПП "Солідарність") та Григорій Сахно ("Совість України") висловились за те, щоб не виставляти колишню вечірню школу на Павленківській на аукціон, адже орендар — директор ПП "Концепт-Текстиль" Олег Хардін — витратив значні кошти на поліпшення будівлі. Тому має першочергове право на продовження оренди чи можливий викуп без проведення аукціону. Більшість депутатів тоді погодились із такою позицією.

Тому вже на сесії додаток № 2 мав тільки два перші пункти. Це викликало запитання з боку голови фракції "Самопоміч" Дмитра Сенчаковича, який зауважив, що рішення депутатської комісії має рекомендаційний характер, тому не виносити на розгляд сесії окремі пункти проекту рішення — не можна. Депутат Юліан Матвійчук запропонував повернути до проекту рішення додаток, який стосується будівлі колишньої вечірньої школи. Однак більшість депутатів не підтримали цю пропозицію, а проголосували за рішення в цілому. Олег Хардін тепер може із полегшенням зітхнути, вважає видання Полтавщина.

Ще перед засіданням депутатської комісії Олег Хардін назвав сам факт винесення питання на розгляд сесії аморальним.

— Коли я поліпшував будівлю, де жили тільки бомжі, інших охочих не побачив. У планах було відкрити тут новий хостел, потреба у яких в Полтаві є чималою. Ми вивезли звідтіля 42 вантажівки зі сміттям, за збір і вивіз (за інші витрати) заплатили 260 тисяч грн. На оренду землі та будівлі витрачено 140 тисяч (10 - щомісяця). Ще 125 тисяч було витрачено на підведення комунікацій, наприклад, на усіх поверхах є електропроводка. 100 тисяч ми витратили на нові вікна, щоб будівля нормально перезимувала, - резюмував Хардін.

майно, влада, міськрада, сесія, Олег Хардін, вечірня школа, оренда

За темою:

  • Печерський суд скасував арешт майна посадовців Полтавської ОДА
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.